Domki z Drewna - Producent

Domki z drewna - ProducentDomki z drewna to doskonała propozycja dla tych którzy cenią sobie wypoczynek na swojej działce. Właśnie takie rozwiązanie powoduje że swój wymarzony urlop możesz spędzić  zupełnie za darmo. Wystarczy, że raz zainwestujesz w drewniany domek. Nawiązując do zagospodarowania działki, domki narzędziowe mogą służyć jako idealne miejsce do przechowania narzędzi ogrodniczych  lub innych sprzętów typu rower czy kosiarka. Dlatego domek z drewna może stanowić idealne rozwiązanie problemów związanych z ulokowaniem sprzętu tego rodzaju

Firma TG Wooden Construction to propozycja dla tych, którzy szukają profesjonalnie zaprojektowanego i wykonanego domku z drewna. Co za tym idzie wszystkie nasze realizacje spotykają się z najlepszymi opiniami w całej Polsce. Dlatego nasze domki domki narzędziowe cieszą się ogromną popularnością wśród klientów indywidualnych. 

Domki z drewna oraz domki narzędziowe to świetna propozycja dla miłośników letniego darmowego wypoczynku na działce.

Zapewniamy dowóz i montaż domków z drewna na terenie całego kraju.

Domki z drewna wykonane są z wielką starannością. Począwszy od projektu Domki z drewnapoprzez montaż. Każdy element składający się na budowę drewnianego domku jest staranie przygotowany do transportu. Po przyjeździe do klienta nasi monterzy w bardzo krótkim czasie montują domek.

  • Drewno sosnowe
  • Solidna konstrukcja dachu.
  • Drewno dwukrotnie impregnowane
  • Dach pokryty gontem bitumicznym renomowanej firmy IKO

Kontakt z nami:

TG Wooden ConstructionsLogoJeśli macie Państwo pytania dotyczące altan lub domków ogrodowych, a może nie wiesz jaka altana jest Ci potrzebna- koniecznie skontaktuj się z naszą firmą. Jesteśmy cały czas dostępni pod nr. telefonu lub adresem e-mail. Służymy fachowym doradztwem, dlatego na pewno odpowiemy na wszystkie pytania.

Formularz kontaktowy

Działamy na terenie całej Polski!