Pergola 5×3 – 10000 zł

 

Pergola 5x3m z Poliwęglanem Komorowym

Poszukujesz stylowego i trwałego rozwiązania, które pozwoli Ci korzystać z ogrodu niezależnie od warunków pogodowych? Nasza pergola o wymiarach 5x3m z pokryciem dachowym typu poliwęglan komorowy to idealna propozycja!

Kluczowe cechy produktu:

  • Rozmiar: Pergola o powierzchni 5m x 3m stanowi przestronne miejsce, idealne do relaksu, spotkań z rodziną czy przyjaciółmi.

  • Poliwęglan Komorowy: Dach pergoli wykonany jest z wysokiej jakości poliwęglanu komorowego. Jest to materiał lekki, ale niezwykle odporny na uderzenia oraz promieniowanie UV. Chroni przed deszczem, ale jednocześnie przepuszcza światło, dzięki czemu przestrzeń pod pergolą pozostaje jasna.

  • Cena: Całość oferujemy w atrakcyjnej cenie 10k, co gwarantuje znakomity stosunek jakości do ceny.

Dlaczego warto wybrać naszą pergolę?

Nasza pergola nie tylko wzbogaca przestrzeń ogrodu o estetyczny element architektoniczny, ale także zapewnia funkcjonalność i komfort korzystania z przestrzeni na zewnątrz przez cały rok. Poliwęglan komorowy, będący integralną częścią konstrukcji, gwarantuje długotrwałą ochronę przed deszczem, słońcem czy śniegiem, jednocześnie nie ograniczając dostępu naturalnego światła.

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz składania zamówień. Stworzymy dla Ciebie miejsce, gdzie spędzisz niezapomniane chwile na świeżym powietrzu, niezależnie od kaprysów pogody.

Similar Posts