|

Ogród zimowy 6 x 4 -20000 zł

Dane techniczne:

ALTANA KLASY PREMIUM!!!

Firma TG Wooden Constructions zajmuje się produkcją altan ogrodowych, domków narzędziowych oraz domków letniskowych. Produkty, które oferujemy są wykonywane z surowców najwyższej jakości. Wykfalifikowana kadra pracownicza zadba o to, aby każdy klient, który skorzysta z naszej oferty był w pełni zadowolony. Zapraszamy na nasze pozostałe aukcję w celu zapoznania się z pełną ofertą.

Ogród Zimowy 6×4

Chcesz cieszyć się urokami ogrodu przez cały rok, niezależnie od kaprysów pogody? Nasz ogród zimowy o wymiarach 6m x 4m jest idealnym rozwiązaniem, które pozwoli Ci na stworzenie wyjątkowego miejsca relaksu w Twoim domu.

Kluczowe cechy produktu:

  • Rozmiar: Oferowany ogród zimowy ma powierzchnię 6m x 4m, dzięki czemu zapewnia przestronność, idealną do relaksu czy spotkań z rodziną i przyjaciółmi.

  • Materiał: Wykonany z wysokiej jakości materiałów, które gwarantują trwałość oraz odporność na zmienne warunki atmosferyczne.

  • Cena: Bazowy model ogrodu zimowego oferujemy w cenie 20 000zł.

  • Opcja Premium: Dla tych, którzy poszukują dodatkowego komfortu i izolacji, proponujemy opcję z ocieplanym dachem oraz ścianami. Dodatkowo, wyposażony jest w podwójne hartowane szkło, co gwarantuje lepszą izolację termiczną oraz akustyczną. Ta wersja jest dostępna w cenie 32 000zł.

Zalety ogrodu zimowego: Nasz ogród zimowy to nie tylko dodatkowa przestrzeń w domu, ale również miejsce, gdzie można odpocząć, otoczony pięknem roślin przez cały rok. Dzięki opcji ocieplenia oraz podwójnego szkła, nawet w chłodne zimowe dni, możesz cieszyć się ciepłem i widokiem na śnieżny krajobraz.

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz składania zamówień. Nasz ogród zimowy to inwestycja w komfort i przyjemność, która przyniesie wiele radosnych chwil przez lata.

Similar Posts