|

Altana Ibiza 5×5 – 30000 zł

PRODUKT KLASY PREMIUM!!!

Altana szklana Ibiza 5×5 z pergolą

Firma „TG Wooden Constructions” zajmuje się produkcją altan ogrodowych,
domków narzędziowych oraz domków letniskowych. Produkty, które oferujemy są wykonywane z surowców najwyższej jakości. Wykfalifikowana kadra pracownicza zadba o to, aby każdy klient, który skorzysta z naszej oferty był w pełni zadowolony. Zapraszamy na nasze pozostałe aukcję w celu zapoznania się z pełną ofertą.

Zapraszamy do zapoznania się z Altaną Ibiza. Oto kilka kluczowych cech produktu:

  • Rozmiar: Altana została zaprojektowana z przemyśleniem o przestrzeni. Jej wymiary to 5m x 5m, co gwarantuje komfortowy obszar do relaksu oraz organizacji spotkań rodzinnych czy przyjęć na świeżym powietrzu.

  • Wysokość ścian: Standardowa wysokość ścian wynosi 2,5m, co zapewnia komfortowe uczucie przestronności.

  • Wysokość w szczycie: W najwyższym punkcie altana osiąga 3,8m, co dodaje jej elegancji oraz pozwala na swobodne powieszenie lamp czy innych dekoracji.

  • Materiał: Szklane ściany altany są nie tylko stylowe, ale także funkcjonalne. Zapewniają one pełen widok na otaczający ogród, jednocześnie chroniąc przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

  • Pergola: Altanę montujemy razem z pergolą, która dodaje jej uroku i funkcjonalności. Idealna do powieszenia pnączy, co stworzy naturalny cień oraz piękny wygląd.

  • Cena: Wartość tej niezwykłej altany to 30 000zł. Jest to inwestycja w jakość i trwałość, która przetrwa wiele sezonów.

  • Montaż i transport: Oferujemy montaż oraz transport naszej altany. Oba te usługi są dodatkowo płatne, a nasz profesjonalny zespół gwarantuje szybki i solidny montaż oraz bezpieczny transport do wybranego przez Państwa miejsca.

Nasza altana ogrodowa łączy w sobie elegancję i funkcjonalność, idealnie wpisując się w każdy ogród. Zapewnia ona wyjątkowe miejsce do odpoczynku i relaksu w otoczeniu zieleni, jednocześnie chroniąc przed słońcem czy deszczem. Dzięki szklanej konstrukcji i pergoli można cieszyć się nią przez cały rok, obserwując zmieniające się pory roku. Zapraszamy do składania zamówień!

Drewnochron do altanki
Drewnochron do altanki

Similar Posts